Bay-t Entegre Kobi Çözümleri

Standart Paket: Standart paket ile Stok, Masraf/Hizmet, Depo, Barkodlu çalışma, Cari, Sipariş, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet, Kasa, Banka gibi pratik kullanımı, uyumlu yapısı ve kapsamlı fonksiyonları ile bir çok sektörde işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş sürecini hızlandırır


Temel Paket: Temel paket ile Stok, Masraf/Hizmet, Depo, Cari, Fatura,Kasa gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Temel paket sizin tek bir yerden işletmenizle alakalı kar ve zarar oranlarınızı takip etmenizi sağlar.


Pratik Paket: Pratik paket ile Stok, Cari, Fatura gibi işlemleri yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi girişi alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içerinde kullanabilir ve dökümler alabilirsiniz. Form tasarımı sayesinde kullanıcıya özel değiştirebilirsiniz.

 

Kayseri Bayt bayi, Kayseri muhasebe programı, Kayseri kolay muhasebe programı, Kayseri stok programı, Kayseri Depo programı, Kayseri fatura programı, Kayseri barkodlu sistem 

ANASAYFA

Kısa Yollar

Adres : İnönü Bulvarı Yılmaz İş Mrk. 40/5 KAYSERİ
Tel : (0352) 336 65 43
Tüm hakları Düzey Bilgisayar KAYSERİ Teknik Servis 'a aittir. 2014 ®
Kısa mesaj hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) dan işletmeci yetkisine sahip ŞAHİN HABERLEŞME VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ad ve hesabına sunulmaktadır.