Bay.t Entegre Pro

Genel Bilgiler

BAY.t Entegre "büyümeyi" ve "daha ileriyi hedefleyen" KOBİ'ler için geliştirilen bir ticari otomasyon yazılımıdır. BAY.t Entegre, Yeni Nesil programlama teknolojisi ve Ticari Yazılımlara getirdiği yeni anlayış ile KOBİ'lere değer katarak, verimliliklerini arttırır. BAY.t Entegre ile KOBİ'ler; işletmelerinde yaşanan tüm ticari faaliyetlerini birebir yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, istedikleri alternatiflere göre analizlerini yapabilir, zamanında ve doğru karar alabilirler. BAY.t Entegre'nin tümleşik yapısı sayesinde, veriler sisteme girildiğinde ilgili tüm bölümlere entegrasyon sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik ve hız kazanır. Sadece etkinlik ve hız değil, içerdiği pek çok farklı modül ve çözümlerle işinize güzel bir sadelik, anlaşılabilirlik, kesin sonuçlar, günlük haftalık aylık, yıllık, belli bir ürüne göre yada cariye göre raporlar, tüm stokları, carileri, kasaları, gelir gider tablolarını, faturaları, banka işlemlerini kısacası firmanızın tüm ihtiyaçlarını bir kalemde toplayan bir programdır. Ayrıca yönetici olarak tüm bu bilgilere program açıldığında karşınıza çıkan ‘Yönetici Pusulası’ ile direk ulaşabilirsiniz. Bütün bu bilgiler grafiklerle ve net bir şekilde gösterilir. Bu sayede geçen zaman ile şu anı karşılaştırabilir ve karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

 Modüller farklı ihtiyaçları karşılamak üzere  geliştirilmiş BAY.t Entegre’nin ek paketleridir.  Standart paket ile (BAY.t Entegre’nin en sade hali)  stok, masraf hizmet, depo, cari, sipariş, fatura-    irsaliye, çek senet, kasa, banka, ajanda ve SMS  hizmetleri mevcuttur. Bunlar genel olarak ihtiyaç  duyulan kobi hizmetleridir. Standart paket ile tüm bu  hizmetleri elde etmiş olursunuz. Bunun dışında i  htiyacınıza göre 30’un üzerinde modülden işinize  uygun olanı seçebilirsiniz. Barkodlu çalışma modülü,  kombine stok modülü, plasiyer modülü, hızlı satış  modülü, taksitli satış modülü, yazarkasa modülü, post  modülü, üretim modülü ve şube modülü bunlardan  sadece bir kaçıdır. Bu modüller sayesinde BAY.t Entegre’yi işinize göre özelleştirebilir ve tam olarak istediğiniz özelliklere sahip bir programı elde edebilirsiniz.

BAY.t Entegre hakkında daha fazla için lütfen tıklayın : http://bay-t.com.tr/

Düzey Bilgisayar olarak tam da bu noktada biz devreye giriyoruz. İstediğiniz BAY.t Entegre modüllerini seçme, danışmanlık, kurulum, eğitim, teknik destek ve kullanım aşamalarında daima hizmete hazırız. Size özel bir BAY.t Entegre’yi gelin beraber oluşturalım. 

ANASAYFA

Kısa Yollar

Adres : İnönü Bulvarı Yılmaz İş Mrk. 40/5 KAYSERİ
Tel : (0352) 336 65 43
Tüm hakları Düzey Bilgisayar KAYSERİ Teknik Servis 'a aittir. 2014 ®
Kısa mesaj hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) dan işletmeci yetkisine sahip ŞAHİN HABERLEŞME VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ad ve hesabına sunulmaktadır.