Cyberoam Bant Genişliği Yönetimi

Bant genişliği yönetimi dâhili internet kullanıcılarının internet üzerinde gelişi güzel dolaşmaları, indirme, yükleme faaliyetleri, iş açısından yetersiz kalmasına sebep olmaktadır. Cyberoam ban genişliğinin en iyi şekilde kullanılmasına, sıkışıklığın kontrolüne, imkân sağlayarak bant genişliğinin kötüye kullanılmasını ve bundan dolayı kaynaklanacak tıkanmaları önlemektedir. Amaca dönük belli bir sınıra kadar, bant genişliği alan kuruluşlar kritik olmayan uygulamalarda ağın performansının düşmesini önler, bant genişliği yatımını kontrol altında tutar. Verimliliği desteklemek ve yüksek güvenlik seviyeleri için uygulama, web filtreleme ve IM kontrolleri ile sıkı bir entegrasyon dahilinde işler. Cyberoam bant genişliği yönetimi ile bant genişliği istismarını, yoğunluğu önler, bant genişliğini optimize eder, daha yüksek ROI sağlayan Layer 8 kimlik tabanlı bant genişliği kontrollerini sunar. Cyberoam esnek yapısı ile zamanlı, kimlik bazlı ve uygulamaya özel bant genişliği filtrelerini kolayca oluşturabilir. Gelişmiş uygulama kontrolleri ile özelliklerine, risk seviyelerine ve teknolojilerine göre sınıflandırır. Pro-aktif koruma listesine eklenen uygulamalar Cyberoam yöneticisine elle müdahale etmeye geresinim bırakmamaktadır. Layer 8 teknolojisi ile 8. Katman ağ protokolü yığınında kullanıcı kimlikleri oluşturur. Gelişen tehditlere karşı koruma sağlamak amacı ile saldırı önleme sistemi, ağ geçidi anti-spam, web, içerik filtreleme, ağ geçidi anti-virüs, anti-spyware, giden spam korumasında yüksek düzeyde güvenlik üretmektedir. 

 

Kayseri güvenlik duvarı, Kayseri firewall, 5651 internet yasası, Cyberoam Kayseri, Kayseri Cyberoam bayii, Cyberoam çözüm ortağı,cyberoam Kayseri destek, 

ANASAYFA

Kısa Yollar

Adres : İnönü Bulvarı Yılmaz İş Mrk. 40/5 KAYSERİ
Tel : (0352) 336 65 43
Tüm hakları Düzey Bilgisayar KAYSERİ Teknik Servis 'a aittir. 2014 ®
Kısa mesaj hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) dan işletmeci yetkisine sahip ŞAHİN HABERLEŞME VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ad ve hesabına sunulmaktadır.