Cyberoam Iview

Cyberoam iview raporlama aracı ile ister cihaz üzerinde raporlama yapabilir isterseniz de açık kaynak kodu ile bir bilgisayara kurulum yaparak gelişmiş raporlama yeteneğini kullanabilirsiniz.

5651 sayılı kanun kapsamına uygun raporlama ve log imzalama özelliği sayesinde firmanızın tüm trafiğini izleyebilirsiniz.Cyberoam  Layer 8 kimlik tabanlı raporlama, saldırı kaynak ve hedefleri, İnternet erişimi ve bant genişliği kullanımıyla ağ ve kullanıcı faaliyetinde gerçek zamanlı görüşebilirlik sunarak yüksek güvenlik ve optimal ağ performansı sağlamasının yanında kuruluşların yasal uyumluluk gereklerini karşılamasına yardımcı olmaktadır.

Cyberoam gerçek zamanlı kayıt ve raporlama özelliğiyle terabyte boyutundaki kayıt bilgisi ve binlerce ağ raporunu arşivlemek suretiyle kuruluşlara kolaylık sağlamaktadır.

Geniş Kapsamlı Araç üzerinde Raporlama: Cyberoam UTM ilave yatırım ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Cyberoam’ın Standart ve Abonelik özellikleriyle faaliyetini yakalanması sayesinde kullanıcı ve sistem faaliyetinde geniş kapsamlı görülebilirlik sunmaktadır.

Açık Kaynak Kayıt ve Raporlama: Cyberoam UTM ilave yatırım ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Cyberoam’ın Standart ve Abonelik özellikleriyle faaliyetini yakalanması sayesinde kullanıcı ve sistem faaliyetinde geniş kapsamlı görülebilirlik sunmaktadır.

Özel araçlar: Cyberoam UTM ilave yatırım ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Cyberoam’ın Standart ve Abonelik özellikleriyle faaliyetini yakalanması sayesinde kullanıcı ve sistem faaliyetinde geniş kapsamlı görülebilirlik sunmaktadır.

Granüler Raporlama: Cyberoam ağ etkinlikleri ve kullanıcı faaliyetiyle ilgili kimlik tabanlı bilgiyle üçüncü seviyede kumanda tabloları ve veriye ulaşma raporları ile gerçek zamanlı grafiksel raporlama sunmaktadır. Kuruluşlar güvenlik risklerini, ağ kaynak tüketimini, personel verimliliğini ve daha fazlasını kolay bir şekilde değerlendirebilmektedir.

Sebep-Sonuç Korelasyonu: Kuruluşlar maskelenmiş tehditleri güçlük çekmeden keşfedebilmekte ve bunların sebepleriyle aralarında ilişki kurarak yüksek güvenlik seviyelerini muhafaza etmektedir.

Layer 8 Kimlik-tabanlı Raporlama: Cyberoam Human Layer 8 kimlik-tabanlı raporlama sunarak hızlı kimlik belirleme, adli soruşturmayı mümkün kılmasının yanında yasal uygunluk gereklerini de karşılamaktadır.

Yasal Uygunluk: Cyberoam, CIPA, PCI DSS, HIPAA, GLBA ve SOX düzenlemelerine uyumu kolaylaştırarak uyumluluk maliyetini düşürmekte ve denetim kayıtları ve kim ne zaman nereye erişti görülebilirliğiyle uyum yeteneğinin kolay bir şekilde gösterilmesini mümkün kılmaktadır.

Adli Soruşturma Analizi: Cyberoam kayıt ve raporlama kullanıcı ve sistem faaliyetiyle adli soruşturma analizi sunarak soruşturma maliyetini düşürmekte ve ağın çalışmama süresini ve gelecekte ortaya çıkabilecek diğer muhtemel olayları asgari seviyeye çekmektedir.

Çoklu Rapor Program ve FormatlarıKuruluşlar PDF, Excel ve HTML formatlarında talep üzerine, günlük ve haftalık raporlar alabilmektedir.

Web & E-posta Erişimi: Kuruluşlar dağıtık ağlar boyunca ağ faaliyetinin gerçek zamanlı geniş kapsamlı görünümü yanında liderlik ekibi ile e-posta ile paylaşılabilen raporlar için web-tabanlı ara yüz edinmektedir.

 

 

Kayseri güvenlik duvarı, Kayseri firewall, 5651 internet yasası, Cyberoam Kayseri, Kayseri Cyberoam bayii, Cyberoam çözüm ortağı,cyberoam Kayseri destek, 

ANASAYFA

Kısa Yollar

Adres : İnönü Bulvarı Yılmaz İş Mrk. 40/5 KAYSERİ
Tel : (0352) 336 65 43
Tüm hakları Düzey Bilgisayar KAYSERİ Teknik Servis 'a aittir. 2014 ®
Kısa mesaj hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) dan işletmeci yetkisine sahip ŞAHİN HABERLEŞME VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ad ve hesabına sunulmaktadır.