Cyberoam

Genel Bilgiler

Güvenlik duvarı, Internet'ten gelen bilgileri denetleyen ve ardından güvenlik duvarı ayarlarınıza göre engelleyen veya geçişine izin veren bir yazılım veya donanımdır. Güvenlik duvarı, korsanların veya zararlı yazılımların (solucanlar gibi) ağ veya Internet üzerinden bilgisayarınıza erişmelerini engellemeye yardımcı olabilir. Ayrıca, güvenlik duvarı bilgisayarınızın diğer bilgisayarlara zararlı yazılım göndermesine de engel olur.

Cyberoam

Cyberoam UTM (Unified Threat Management-bütünleşik tehdit yönetimi: Genel olarak tüm tehditleri engelleyen tek bir yapı) durum denetlemeli güvenlik duvarı, VPN ve IPS ile işletme-sınıfı ağ güvenliği sunarak Human Layer 8 Kimlik-tabanlı kontroller ve Layer 7 uygulama kontrolleri sağlamaktadır. İş için seyahat edenlere, evden çalışanlara, ortaklara ve müşterilere kontrol altında ağ erişimi sayesinde yüksek seviyeli ağ güvenliği, ağ bağlantısı, sürekli kullanılabilirlik ve güvenli uzaktan erişim temin etmektedir.

Güvenlik Duvarından UTM Güvenliğine geçiş nedir? 

Cyberoam birleşik güvenlik sağlamak için  VPN (IPSec & SSLVPN), İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi ile sıkı şekilde entegre edilen Durum Denetlemeli Güvenlik Duvarı sunmaktadır. Bu sayede Cyberoam sadece güvenlik duvarı olmaktan çıkıp sizin, bilgisayarınızın ve firmanızın güvenliğinden sorumlu tek bir temel yapı sistemi haline gelir.

Kolay kullanımı, sağlam alt yapısı, size özel çözüm önerileri ve ara yüzü ile güvenlik konusunu tek seferde toptan olarak çözen bir hizmettir. Ağ güvenliğinizi, Web ve içeriklerini, E-posta güvenliğinizi, uygulama güvenliğinizi, güvenli uzaktan erişimi, veri sızıntılarını, kayıt tutmayı ve raporlamayı çok basit bir hale indirgeyen bu güvenlik aracı ile artık güvenlik konusunda bir endişeniz kalmayacak. Beş veya on kişilik küçük bir ofis, orta boy bir işletme veya büyük firma olmanız bilgilerinizin, bilgisayarlarınızın ve şirketinizin güvenliğinin ne kadar önemli olduğu gerçeğini değiştirmez. İşte bu yüzden her türlü işletmeye göre özel bir çözümümüz bulunmaktadır. Ayrıca askeri, eğitim, sağlık, bankacılık gibi birbirinden farklı birçok alanda, alana özgü tam bir koruma ve güvenlik sağlıyoruz. Kısacası güvenlik adına size ne lazımsa bizde o mevcut!

ANASAYFA

Kısa Yollar

Adres : İnönü Bulvarı Yılmaz İş Mrk. 40/5 KAYSERİ
Tel : (0352) 336 65 43
Tüm hakları Düzey Bilgisayar KAYSERİ Teknik Servis 'a aittir. 2014 ®
Kısa mesaj hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) dan işletmeci yetkisine sahip ŞAHİN HABERLEŞME VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ad ve hesabına sunulmaktadır.